What am I doing with my life?

14. listopadu 2013 v 16:26 | Babu

Až najdu odpověď na tuhle otázku, znamená to, že jsem vyřešila základní taj svého života a už tu nemám dále co pohledávat (ano, začínáme optimisticky; po tom více než měsíci, co jsem se neozvala, by to asi chtělo nějaké... jadrnější přivítání, jako třeba - NAZDAR, SOUDRUZI! - dobře, tak ne) a můžu se s klidem zabít. Tím už jsem ovšem vyhrožovala ještě v dobách, kdy jsem si myslela, že fakt, že někdy budu na koncertě Muse, je čistým sci-fi. A hle.
No, ale ještě pořád tu jsem (proč vlastně? A proč ne? A sakra... stírat sama sebe, to není dobré).
Připadá mi vtipné, že k článku, při jehož psaní jsem si připadala naprosto v hajzlu, mám komentáře ve stylu "vidím, že si užíváš života" :DD (SMAJLÍK!) Nic proti tomu, kdo to psal - ono totiž je dost těžké z psaného textu poznat, jak se člověk cítí. U mě to vlastně jde poznat těžce i naživo. A vlastně ani já to někdy nevím. Takže... v pohodě (*výbuch smíchu*).
Ale zase, když člověk napíše "jsem v hajzlu", jak poznáte, jestli to opravdu píše s hlavou položenou na stole a s revolverem u spánku nebo s úsměvem na rtech? Nijak, pokud ovšem nejste šílený stalker a nemáte jeho v pokoji zabudovanou kameru a podobně (což je prudce pravděpodobné).
Nevím, co dělám s časem. Připadá mi, že pořád spím, přemýšlím metafyzicky nebo se dostávám do transů posloucháním operní hudby. Sem tam učiním nějaké spotánní rozhodnutí, třeba jakože poletím na víkend do Říma na koncert kapely, kterou vůbec neznám - a ze dne na den změním svůj životní styl o 360° (jsem mistr přehánění - v podstatě jde jen o to, že jsem začala pít kafe a usmívat se na přestárlé, ale zjevně velmi bohaté muže v obleku - moje morálka je už delší dobu v záporných hodnotách, ale whatever).
Dělá mi problém být aktivní (nebo tam vůbec být přítomna) ve škole, ale překvapivě už se se mnou sem tam někdo baví nebo se na mě dokonce usměje (a já bych měla přestat se svojí obsesí chytrými lidmi a ty úsměvy neoplácet, ať si zachovávám fazónu). Výhoda mluvení s lidmi - jsou vtipní. Byly mi řečeny tři věci - jsem upír (nepotřebuju v bytě slunce - KDO ANO?!), když kouřím, tak vypadám jako Francouzka (to ten kabát - který je podle mě spíš anglický, ale budiž), a když ne, tak jako Němka (asi už nikdy nevytáhnu cigaretu z úst).
Další enormně důležitá zpráva - mám notebook, který funguje, a televizi s klávesnicí (to jsou dneska vynálezy).
A dále? MILUJU RYBY.

(jo, to je tak, když nechám rozepsaný článek v záložce čtyři hodiny a vrátím se sem po večeři -_-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Áj em Áj em | Web | 15. listopadu 2013 v 6:30 | Reagovat

lool to je fakt dokonalý :D:D:D takže... v pohodě. *výbuch smíchu* já tě žeru holka :D:D:D
ta němka - :D:D:D
jojo, různý styly jsou fajn, ale člověk pak trochu ztrácí povědomí o svojí vlastní osobnosti xD
Hej ten upír - jo no. Slunce je někdy mega otravné. Ale zase v úplně tmě bych žít nemohla.
muži v oblecích a hodnoty klesly. Hej tež si tak připadám xD :D
PS: na jakou chodíš školu?

2 Zebra Zebra | Web | 24. listopadu 2013 v 18:49 | Reagovat

:)))) to mě rozesmálo, si super :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.