Nebyli jsme, nebudem a nebyli jsme, nebudem a co budem, až nebudem?

21. ledna 2015 v 0:34 | Babu
Není zakázáno se zhruba po roce vrátit sem, přečíst si v noci, kdy byste se měli učit na zkoušku, svoje články, a řezat se smíchy tak jako nikdy?
Někdo prý doufá, že se vrátím. Je kam se vrátit? Je vůbec odkud odejít? Všechno je tak nějak propojené, těžko říct, kde je začátek a kde konec, a i když za nějakou "etapou" člověk zavře dveře, není to žádné řešení.
Těžko říct, proč už nemám potřebu sem psát. Přitom se pořád něco děje, ale zřejmě už jsem příliš líná i na to sem vkládat svoje myšlenky.
Které jsou očividně dost zmatené i na mě, když ani mně samotné nedává smysl, co sem píšu. Ale současně i jo.
Stejně jako nikoho nezajímají věci z praktického života, tak mě začíná zajímat, co budu dělat, až mi vymizí ta jistota. Třeba to otevře ty "dveře". Fakt nevím, co mám dneska s těma dveřma... v našem bytě dveře chybí. Buď nejdou dovřít, zamknout, nebo jsou posunovací. Chci sakra pořádné kované dveře s klikou, kterýma můžu třískat, až se bude celý barák otřásat v základech (A nevím, proč jsem měla nutkání tuhle větu napsat v takovym tom drsnym slangu rádoby pankáčů, co hulej jak komíny a věděj, co je život, víš co, Side Višusi. Néasi.)
Mám super pocit, když zjistím, že je nějaká moje oblíbená osobnost ve stejném znamení jako já. Předpokládám totiž, že je stejný z**d jako já, trpí stejnými výkyvy nálad a taky je to automaticky volnomyšlenkářský člověk (omlouvám se všem lidem, co mají zemské znamení, klidně mnou pohrdejte, ale mám z 99% všech lidí z vaší "kasty" pocit, že jsou nudní. Pokud nejste (či si to myslíte), buďte rádi, že jste výjimeční). Prostě sympatie vzrostou. Asi jako když zjistím, že nejsem sama, kdo si myslí, že mačkat ty... tlačítka na semaforech je zbytečné. Asi i ti největší asociálové někdy potřebujou pocit... jednoty.
Až/jestli mě vyrazí ze školy, možná se sem vrátím a budu častěji přispívat, protože chci znovurozvíjet moji... kreativní stránku, která neexistuje, a je jen... důsledkem jakési mánie (a sama doufám, že se nejedná o medicínský pojem). Určitě to všechny strašně těší. Mě také.
Tak zase za rok, haha.

Mládí tě sklátí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | 21. ledna 2015 v 10:35 | Reagovat

Ale jak sem budeš psát, až se zabijeme? :D

2 Babu Babu | 21. ledna 2015 v 17:50 | Reagovat

[1]: Tak v pekle snad bude wifina...

3 Eillienessis Eillienessis | Web | 8. července 2015 v 20:24 | Reagovat

Tak jsem zase jednu tu, po roce.
Každý se může vrátit, za rok, za tři, to je jedno:).
Nad Sidem jsem nedávno přemýšlela. Fanoušků SP se nechci dotknout, jenom mi hlavou proběhla myšlenka, že kdyby neměl na tváři ten svůj typickej škleb, neoblíkal se tak signifikantně (to je zase slovo, nic lepšího mě ale momentálně nenapadlo), vše by se to pominulo a člověk by se soustředil jenom na to jeho hru na basovku, dost by se zděsil. Ale koneckonců, je to punk, takže to nikdy nejspíš nemělo cenu řešit;)
Sem tam mám taky chuť pořádně si prásknout dveřmi. Místo toho ale radši kopu do postele a pak brečím, že mi praskl nehet na palci. Měla bych si možná spíše prásknout, zdá se to být bezpečnější:D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.