(A)poleno!

12. března 2016 v 2:51 | Babu


Výkřik místo názvu, žádnou Apolenu neznám... myslím. Jen jsem chtěla být originální s titulky jako kdysi.
Minulý článek jsem ukončila slovy "Tak zase za rok, haha", a v ten moment jsem si neuvědomila, že mě doopravdy dřív než za rok nenapadne tu napsat a... tak. A že mě teď vlastně donutil jen fakt, že hodlám tenhle blog stále udržovat v chodu z nějakých chloupých (překlep :D chlupák! To začnu používat. Budu znít jako Francouz. Maybe. Fy chlupáku! Zní vám to francouzsky? Koho se ptám... nevím.) nostalgických popudů, a vlastník téhle domény mi (ne osobně, aspoň předpokládám :D) mailem stále vyhrožuje, že mi ho zruší. Což nechci. Proto tohle... poleno.
Možná křičím na nějaké polena, třeba aby naskočily do kamen, protože... je tu zima (vlastně ani ne, ale pointa).
Ten článek vypadá sjetěji než jsem čekala, a přitom ho píšu za střízliva, nepočítám-li menší noční mánii, která se ale objevuje poměrně pravidelně už a je důvodem toho, proč už v podstatě nechodím spát před čtvrtou hodinou noční (pro normální lidi ranní).

Co se změnilo nebo spíš... ne?
Překvapivě jsem stále student a pokud se zadaří, tak tenhle rok obdržím i nějaký... titul. Mám trochu pocit, že to nevyjde, ale jak už nějaký ten rok pro mě platí, nějak se to se mnou (jako všechno) vůbec nehne. Stále jsem nepřišla na to, co to zapříčiňuje, ale přikláním se k tomu, že stárnu a zůstává už mi jen to vcelku neškodné šílenství. "Šílenství." Tím myslím... já. Někdo to tak možná nazve, někdo ne. Vždycky mě pobaví, když se nějaký můj názor, který považuju za normální, setká s odezvou v podobě vyšokovaných ksichtů. Pardon, lidi. Je trochu náročné vyrůstat ve společnosti dvou lidí, co personifikují kočky a přilepují výhružky v podobě reklam na šrotovací firmy lidem na auta. Pak se vám trochu změní hodnoty. V něčem. I když mé hodnoty jsou stále stejně v hajzlu. Mám čím dál víc větší pocit, že je jediným štěstím lidstva, že jsem líná a moje zmrdství nedosahuje inteligenčních kvocientů géniů, možná jen některými nápady. Kdybych se s někým schopnějším a hlavně praktičtějším spojila, celkem mám víru v to, že bychom mohli napíchat (zas tak nee) napáchat nějaké... škody. *smirk* Jako třeba svrhnout vládu. (To nic, jen jsem se dívala zase na V for Vendetta, tak se mnou lomcují anarchistické choutky. Nicméně moje přání založit anarchistickou politickou stranu stále přetrvává. Zájemci? *wink wink* (Přestaň s těmi smajlíky, fakt. Tady nejsi... nevím kde.)

Tak čauky.
(Bože, pokud existuje nějaký Bůh internetu, tak teď zasáhne a nedovolí mi to zveřejnit.)
(Edit: Tak ne. Vím, proč jsem agnostik, a proč jím asi i doživotně zůstanu.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 13. března 2016 v 22:52 | Reagovat

Čauky za rok :D

2 Eillienessis Eillienessis | Web | 7. července 2016 v 19:25 | Reagovat

Na vstup do anarchistické strany jsem moc velkej posera (a asi i příliš chabý anarchista) který se neustále učí vystupovat ze své konformní zóny, ale fandím ti ^^.

3 BenyT BenyT | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:28 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

4 MarcoK MarcoK | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:23 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.